Search

English

لغت‌نامه کدخدا، ۱۲: خشن و بشار اسد و حکومت دینی و ارشاد

خشن چیست؟ خشن موجودی است که ظرافت خود را از دست داده و از فیزیک، شیمی، جبر، تربیت بدنی، تعلیمات دینی به جای اخلاق و ادبیات و تعلیمات اجتماعی استفاده می‌کند. روش‌ها: فشارآوردن در حین کتک‌زدن، نصیحت در حین کتک‌زدن، آموزش قرآن در حین کتک‌نزدن و یک کار دیگر کردن، گرم‌کردن کانون خانواده از طریق افزایش تورم و کبودی، حفظ حجاب با گاز اشک‌آور و بیل غیرالکتریکی، حفظ امنیت اجتماعی با دسته بیل و اهمیت‌دادن به اشیاء سفت به جای اشیاء نرم. خشونت الهی: آدم خودش را شدیدا با مشت و زنجیر کتک بزند تا عشقش را به امام یا خدا ثابت کند. خشونت پیامبرگونه: آدم با شمشیر توی سر خودش و بچه‌اش بزند و بعد بلافاصله برود دکتر تا خدا بفهمد که چقدر آدم عاشقش هستند. خشونت دیپلماتیک: ارتقاء و بالابردن سطح دیپلماسی کشور از طریق بالارفتن از دیوار سفارت بدون نردبان. نمونه: صدام حسین، بشار اسد و عزیزان هموطن. و اکنون که بدین‌جا رسیدیم باید بدانیم بشار اسد چیست و چرا هست؟

بشار اسد چیست؟ موجودی طولانی که همچنان ادامه دارد و مورد اختلاف بیست سی کشور در جهان است؛ مانند آمریکا، ایران، روسیه، عراق، اردن، اسرائیل، عربستان، لبنان، اتحادیه اروپا و چندین کشور دیگر، که در دعوای بین بشار اسد و این کشورها تا کنون ۳۰۰ هزار نفر از مردم سوریه کشته و هشت میلیون از آن‌ها آواره شده‌اند. محل اقامت بشار اسد: از میدان اسد عبور کرده و پس از رسیدن به بیمارستان اسد، به دانشگاه اسد می‌رسیم و پس از عبور از دانشگاه اسد به خیابان حافظ اسد شرقی پیچیده و از پل اسد عبور کرده و در کنار کتابخانه اسد به کاخ اسد می‌رسیم. اصولا هر کشوری در خاورمیانه با هر کشور دیگری درگیر شود، مردم سوریه کشته می‌شوند. در حال حاضر کشورهای ایران، آمریکا، لبنان، روسیه، اتحادیه اروپا، عراق، کردها، داعش، چچن‌ها، عربستان، القاعده، النصره، الچند چیز دیگر و سایر اقوام و کشورها در سوریه زندگی کرده و زندگی آن‌ها باعث مردگی مردم این کشور می‌شود. حکومت ایران برای این‌که حکومت دینی خودش را حفظ کند و مانع سکولارشدن کشور شود از دولت سکولار بشار اسد در مقابل کسانی که خواهان حکومت دینی هستند، دفاع می‌کند. و اکنون باید بدانی که حکومت دینی چیست و چی شد که این‌طور شد؟

حکومت دینی چیست؟ حکومت دینی حکومتی است سفت، محکم و زبر که زندگی را برای مردم جهنم می‌کند تا پس از مرگ همه به بهشت بروند. روش‌ها: ممنوع‌کردن همه چیزهای باحال و مجبورکردن مردم به همه کارهایی که دوست ندارند. انواع حکومت دینی: ابلهانه، احمقانه، غیرمنطقی، با فشار دائمی و انفجاری. حکومت دینی یکی از بهترین راه‌های نابودی دین و اعتقادات اخلاقی است. روش‌های حفظ حکومت دینی: موتورسیکلت، گاز اشک‌آور، شلاق در باسن، آموزش قرآن در حین برسرکردن نیزه، هروئین، کوکائین، شیشه، بیل مکانیکی، جرثقیل، طناب، چکش، ترازو، جوراب بوگندو، تسبیح، مشت، لگد، گازگرفتن، دادستان، اختلاس، رشوه و توانایی دروغ‌گفتن جلوی دوربین و مردم برای مدت طولانی. اهداف حکومت دینی: از بین بردن فساد و رشوه و بی‌اخلاقی و نابرابری و مادی‌گری. نتایج حکومت دینی: ایجاد فساد و رشوه و بی‌اخلاقی و نابرابری و مادی‌گری. حکومت دینی برای رسیدن به اهداف خود از طریق ارشاد مردم این کارها را سعی می‌کند انجام بدهد، ولی چون نمی‌تواند از زور استفاده می‌کند که باز هم نمی‌شود. و اکنون باید بدانی ارشاد چیست؟

ارشاد چیست؟ ارشاد یا هدایت روشی است که در آن انبیا اول به نبوت رفته و به رسالت رسیده و بعد در سید خندان پیاده شده و به سوی میدان توپخانه و میدان اعدام پیش می‌روند. نام یک وزارتخانه که کارش ارسال هنرمندان به جهنم و بردن مردم به بهشت است، حتی به حکم قانون. وظایف وزارت ارشاد: جلوگیری از تولید فیلم خوب، جلوگیری از برگزاری موسیقی و کنسرت درست و حسابی، جلوگیری از انتشار کتاب، تلاش در حد ممکن برای نابودی فرهنگ کشور، ممانعت از رشد روزنامه‌نگاری، پرداخت حقوق به کارکنان وزارتخانه. در حال حاضر اداره وزارت ارشاد تحت قوانین فدرال و ایالتی است که برخی ایالات آن را قبول دارند و برخی دیگر اصلا به کفش راست‌شان هم نیست (ر.ک: کفاشی علم‌الهدا). و حتی بعضی‌ها سخنگو و وزیر خارجه خودشان را هم دارند. اکنون که بدین‌جای رسیدیم بدان ایدک الله فی الدارین که جواد ظریف چیست.

 

کدخدای علی‌آباد بالا

انتشارات بیشتر ...